Наш інтернет-магазин

Плінтус стельовий

одне з кращих співвідношень ціни і якості
серед усієї продукції, представленої
на українському ринку

якісний і доступний

Розетки стельові

з будь-яким рельєфом

на готових виробах присутній чіткий малюнок,
який з часом не втрачає
своїх форм

Висока якість

німецька сировина

Привабливі ціни

краще співвідношення
ціни і якості

Індивідуальний підхід

і система знижок для дилерів

Компанія «Добра Справа» однією з перших почала займатися виробництвом високоякісної продукції з пінополістиролу, що дозволило зайняти лідируючі позиції на ринку і пропонувати споживачам виключно надійну і довговічну продукцію.

Компанія володіє власними виробничими потужностями, має сучасне обладнання та штат висококваліфікованих фахівців. Одним з важливих чинників є використання німецької сировини найвищої якості, що дозволяє пропонувати клієнтам вироби з високими технічними характеристиками. Крім цього, компанія використовує європейські технології виробництва, які відображають виключно європейські стандарти якості. Широкий асортимент продукції виробів з пінополістиролу, до якого входять як утеплювальні матеріали, так і декоративне оздоблення, зможе задовольнити побажання і потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

Фабрика розташована на території України, завдяки чому значно прискорюються терміни виконання та доставки навіть найбільших замовлень у регіони країни. Це також дозволяє гарантувати постійну наявність всього товару, представленого в асортименті.

Окрему увагу варто приділити і різним схемам співробітництва з клієнтами. Ми пропонуємо взаємовигідні варіанти співпраці, різні способи оплати, можливість відстрочки, виготовлення виробів під замовлення та багато іншого, що дозволяє співпрацювати не просто на вигідних умовах, але й з комфортом!

У разі виникнення питань ви можете отримати детальні консультації у наших менеджерів.