Наш інтернет-магазин

Плінтус стельовий. Опис

Стельовий плінтус 1300 ммОдним з важливих елементів оздоблення стелі вважається стельовий плінтус. Даний оздоблювальний матеріал ідеально поєднує в собі як практичні, так і естетичні функції, що робить його використання доцільним і вигідним. Стельовий плінтус використовується для якісної внутрішньої обробки в будь-яких приміщеннях. Він ідеально поєднується як з шпалерами, так і стельовою плиткою. Плінтус стельовий вносить завершальний «штрих», завдяки чому інтер’єр приміщення виглядає гармонійно і закінчено. З його допомогою можна не лише приховати щілини, але і різного роду вади. Сьогодні існує безліч дизайнерських рішень з використанням стельового плінтуса.

Стельовий плінтус 2000 ммСтельовий плінтус виготовляється з полістиролу – екологічно безпечного матеріалу, а використання співробітниками компанії «Добра Справа» спеціальної технології виготовлення дозволяє значно зменшити його вагу, але при цьому збільшити міцність і еластичність. На глянцеву лицьову поверхню можна без проблем нанести практично будь-яку фарбу і ґрунтовку.

Плінтус стельовий простий у монтажі, обслуговуванні та ремонті. Також варто відзначити, що він стійкий до різних зовнішніх впливів, не боїться вологи і ультрафіолетового випромінювання.

Компанія «Добра Справа» пропонує звернути увагу на широкий асортимент стельових плінтусів власного виробництва. Великий вибір дозволить знайти саме те рішення, яке припаде Вам до душі.

Плінтус стельовий від компанії «Добра Справа» має наступні переваги:

  • використання сучасних європейських технологій дозволяє досягти високого рівня якості та ідеальної щільності;
  • в асортименті представлені дизайнерські рішення;
  • Використовується виключно найкраща німецька сировина;
  • чіткий і якісний малюнок, який навіть з часом не втрачає своєї форми;
  • для виготовлення використовується екологічно чистий пінополістирол;
  • ідеальне співвідношення якості і ціни представленої продукції.

При виникненні питань отримати більш детальну і розгорнуту відповідь Ви можете отримати в наших менеджерів.

Переглянути каталог на сайті

Завантажити каталог у форматі PDF

Працюємо по всій Україні!

Контакти