Наш інтернет-магазин

Про компанію

Компанія ТОВ «Добра Справа» одна з перших організувала виробництво високоякісної продукції з пінополістиролу на території України. Ефективне використання часового ресурсу і чітка організація робочого процесу дозволили фірмі не тільки завести власне виробництво, а й стати гідним лідером в даному сегменті ринку, твердо закріпивши за собою перші позиції.

На сьогоднішній день наша компанія пропонує досить широкий асортимент продукції, починаючи від декоративного оздоблення і закінчуючи утеплювальними матеріалами. Особливим попитом користуються стельові плінтуси та розетки, плити, а також різні утеплювачі. З кожним роком ми намагаємося розширювати свій асортимент, пропонуючи нашим клієнтам більш нові, актуальні і сучасні рішення.

Окрему увагу варто приділити контролю якості продукції на підприємстві. Наявність високотехнологічного і сучасного обладнання дозволяє нам виготовляти вироби найвищої якості. Крім того, використання передових та унікальних європейських технологій гарантує надійність і довговічність. А використання німецької сировини у виробництві дозволяє домогтися максимально високих експлуатаційних характеристик для всієї виготовленої продукції.

Усі виробничі потужності знаходяться на території України, що дає нам можливість запропонувати своїм клієнтам кілька незаперечних переваг:

  • безперебійні поставки всієї виробленої продукції;
  • відсутня залежність від митних органів;
  • оперативна доставка в будь-яку область;
  • досить обширна дилерська мережа;
  • доступні та прийнятні ціни.

Штат компанії укомплектований виключно професійними та висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи. Ідеальне володіння сучасними технологіями та методиками виробництва дозволяє нашим співробітникам виготовляти досить велику кількість виробів за короткий проміжок часу без втрати якості. Регулярно весь робочий персонал проходить курси з підвищення кваліфікації, що дозволяє їм завжди залишатися професіоналами.

Якщо у Вас виникли питання, то наші менеджери з радістю проконсультують Вас, допоможуть вибрати потрібний виріб, розкажуть про його технічні характеристики і нададуть всю необхідну інформацію в повному обсязі.

Для дилерів ми пропонуємо дуже гнучку систему знижок, а також вигідну програму лояльності.

Працюємо по всій Україні!

Контакти