Наш інтернет-магазин

Сильні і слабкі сторони стельового плінтуса 1,3м і 2м

Компанія «Добра Справа» займається виробництвом якісних і надійних стельових плінтусів. На сьогоднішній день клієнтам пропонується кілька типорозмірів – 2м і 1,3м. У даній статті ми детально розглянемо не переваги даного виробу, а відмінності типорозмірів, їх переваги і недоліки.

Найбільш популярним типорозміром вважається 2м – це «золотий стандарт», який користується достатньо високим попитом і вважається одним з найбільш продаваних. Складно сказати, чому саме цей розмір став стандартом, проте існують певні здогадки – він універсальний і може використовуватися в будь-яких приміщеннях. Однак не варто відмовлятися від плінтусу 1,3м. Давайте подивимося, якими перевагами і недоліками володіють ці два типорозміри.

Порівняння стельового плінтуса 1300 и 2000 ммПо-перше, 1,3м значно дешевший, ніж 2м, що досить логічно. По-друге, компактні розміри і габарити дозволяють перевозити його без пошкоджень на легковому транспорті, а при невеликих кількостях транспортувати вручну. По-третє, завдяки тому ж зручному розміру клеїти його може одна людина. По-четверте, він відмінно підійде для приміщень з невисокими стелями завдяки своїй вузькості.

Таким чином, підсумувавши інформацію можна зробити висновок, що всі переваги 1,3м перед 2м полягають у фінансових і часових затратах. Однак, давайте порахуємо, що можна виграти і отримати, якщо с самого початку правильно оцінити площу приміщення і вибрати потрібний типорозмір:

  • безумовна економія коштів на розмірі;
  • збереження бюджету завдяки меншій кількості робітників при монтажі чи самостійній установці;
  • значне полегшення транспортування, що також призводить до економії коштів;
  • зручність монтажу дозволяє встановлювати його самостійно.

Чи значна це економія? Вирішувати виключно Вам!

Також варто відзначити той факт, що завдяки правильно вибраному розміру плінтуса можна візуально додати приміщенню висоти і об’єму. Саме тому дуже важливо вибрати потрібний типорозмір, а не орієнтуватися на уявну універсальність.

Правильно підібраний стельовий плінтус дозволить не тільки заощадити час, гроші і нерви, а й значно змінити інтер’єр приміщення.

Детальніше про стельовий плінтус від компанії «Добра Справа»

Каталог на сайті – 1.3м, 2м

Працюємо по всій Україні!

Контакти